Těsná domácí prohra áčka a další vítězství béčka

V šestnáctém kole 3. KLMA, jsme doma přivítaly družstvo Jiskry Hazlov "B". Jiskra v letošní sezoně podává velice kvalitní výkony a atakuje špičku tabulky. My jsme však byli připraveni soupeře potrápit a porvat se o body.
    Zápas začal ve velice vysokém tempu a naše první dvojice Pepa Fišer ml. a Pavel Sloup  předvedli velice kvalitní výkony. Body pro družstvo však vybojoval jen J. Fišer svým nejlepším výkonem sezony 580 p.k. Pavel Sloup(569) po posledním domácím zápase, kdy si hodil osobní rekord dokazuje že se mu doma začíná dařit, ale na body to bohužel nestačilo. V druhé dvojici nastoupil Jarda Otto (548) a Martin Provazník (512). Jarda bojoval o body do posledních hodů, když potřeboval vyhrát poslední dráhu, ale to se nepovedlo a z bodů se radoval soupeř. V druhém duelu M. Provazník předvedl slabý výkon a opět se radoval soupeř. Stav zápasu 1:3 a -23 kuželek z pohledu domácích. Opět je všechno na našich zadácích kterými byli Honza Koubský (543) a Jirka Kodalík (562). Pokud jsme chtěli vyhrát museli jsme otočit nepříznivý stav kuželek družstva a oba zadáci by museli zvítězit což se ukázalo jako tvrdý oříšek a z bodů a celkového vítězství se po dlouhé době na naší kuželně radoval soupeř. Jiskra se na nás vyspala a předvedla velice kvalitní výkon 3328 a poráží nás o 14 kuželek. Nejlepším našim hráčem zápasu byl Pepa Fišer 580 p.k.

Zápis zápasu zde

Zpravodaj zde

Dalším kolem pokračoval PPLK a naše béčko hrálo na kuželně Slavoje. Kuželna Slavoje je jedna z těch těžších a tudíš veliká výhoda pro domácí družstvo,ale my jsme nehodlali přetrhávat naší vítěznou šnůru a nechávat body soupeři. Jako první hráč našeho družstva nastoupil Aleš Sobotka a krásným výkonem 439 p.k. připisal první body pro družstvo a zároveň se stal nejlepším hráčem zápasu. Jako druhý za naše družstvo nastoupil Petr Kučera (422) a opět to byl náš hráč který se radoval z bodů pro družstvo. A když to tak to šlo dál a dál a další body do tabulky byli naše!!! 

Zápis ze zápasu zde