Sezóna začala na jedničku

  

  Po zimní přestávce je tady opět kolotoč utkání v kuželkářských soutěžích. Pro Dobřanské hráče A-družstva to znamenalo potvrdit rostoucí formu na domácích drahách a soupeřem jim bylo družstvo KK Konstruktiva Praha „B“. Úvod utkání obstarali za domácí Fišer Josef ml. a Milan Vrabec a začátek soubojů se jim opravdu nevydařil. Oba prohráli první dráhy a dostali soupeře Pavla Wohlmutha a Antonína Doubravu do vedení. Pak se ale zbavili počáteční nervozity, oba začali přidávat kuželku ke kuželce a výsledek se začal otáčet na kýženou stranu. Stav po první dvojici 2 : 0  a +58 kuželek pro domácí TJ Dobřany. V dalších dvojicích se představili za domácí Martin Provazník a Jarda Otto proti Janu Barchánkovi a Jardovi Pletichovi. Oba potvrdili, že mají s drahami své zkušenosti a soupeře přehráli celkem jednoznačně. Po čtyřech odehraných duelech je stav 4 : 0 a +103 kuželek ve prospěch domácích. Zadáci obou týmů měli zcela odlišné starosti – domácí udržet, hosté dotáhnout utkání alespoň k remíze. Honza Koubský a Jirka Kodalík ml. však nepřipustili žádné komplikace a podporováni plným hledištěm a v krásné bouřlivé atmosféře dovolili hostům pouze kosmetickou úpravu výsledku na konečných 7 : 1  a 3210 : 3116 kuželek.

V příštím kole zajíždějí domácí hráči do Strakonic k utkání s Kovohutěmi Příbram a poté přivítají doma 29.1.2011 opět od 14,00 hodin zatím vedoucí tým 3.ligy SKK Karlovy Vary.

Zápis zde

Zpravodaj

Sezona začala i pro naše béčko které si poradilo se soupeřem ve Stříbře a připsalo si cenné dva body za vítězství a honbou za vysněnou divizí.Nejlepším hráčem našeho družstva byl už po několikáté Petr Kučera, který si výkonem 437 poražených kuželek připsal i dva body za vítězství v duelu.

Zápis zde

Zpravodaj