Okusili jsme šabinského kanára

Po týdenní přestávce, ve které se hrály okresní přebory, se opět rozběhly kuželkářské soutěže. Do konce sezóny zbývá už jen pár kol a každý bod teď může být klíčový. Naše áčko hrálo další důležitý zápas na půdě Šabiny, která své zápasy hraje v Kraslicích. Kraslická kuželna patří mezi ty opravdu těžké a vyhořela na ní už pěkná řádka zkušených borců, nicméně domácí na ní umí velice dobře hrát a jsou doma téměř neporazitelní.


  Dráhy přípomínají spíše tankodrom

Více fotek ve fotogalerii

    Do zápasu nastoupila dvojice Pavel Sloup (526) a Jirka Kodalík (491). P. Sloup se se svým soupeřem dlouho tahal o každou kuželku, ale nakonec stejně jako u J. Kodalíka si body připsal domácí hráč.  Ve druhé dvojici hrál J. Otto (516) a M. Provazník (503) a šťastnější byli opět domácí. Stav 4:0 pro domácí. V poslední dvojici nastoupil J. Koubský (488) a J. Fišer (517) a když se zvítězit nepovedlo ani jim, znamená to jediné - druhý letošní kanár je na světě.


  Ani teplota 13,5°C na pohodě nepřidala

Zpravodaj zde

Zápis zde

    Svým sedmnáctým kolem pokračoval i PPLK a naše béčko hrálo na Sokolu Plzeň V. "B". Jediný bod ztráty v tabulce na vedoucí Újezd nás hnal k dalšímu boji se soupeřem, ale ten byl tentokrát silnější a po tuhém boji nám přerušil vítěznou šnůru. Prohra 6:10, ale krásná čísla a boj až do konce. Nejlepším hráčem byl  Petr Kučera (455). Krásné výkony podali i J. Baloun a Aleš Sobotka, kteří porazili shodně 445 kuželek. Celkové číslo družstva bylo krásných 2625, leč na soupeře to nestačilo.

Zpravodaj zde

Zápis zde