Obě naše družstva naplno bodovala !!!

K dalšímu zápasu 3. KLMA, jsme vyrazily na půdu Jiskry Hazlov "A". Jiskra je po čtrnáctém kole v tabulce o pouhý bod jedno místo za námi a pokud jsme chtěli Jiskru za námi udržet museli jsme jí bezpodmínečně porazit a to se nám povedlo. Tabulka je velice vyrovnaná a postupová místa od sestupových se bodově výrazně neliší, proto je každý zápas pro nás velice důležitý.
    Zápas začal pro naše družstvo dost špatně a po prvním odehraném kole jsme prohrávali 2:0 a vypadalo to, že budeme rádi když uhrajeme remízu. Bylo to však vše k čemu jsme soupeře pustili a krásným obratem jsme urvali další důležitou výhru a dva body do tabulky, ve které jsme se dostali na šesté místo.

Nejlepším hráčem našeho družstva byl Honza Koubský, který má famózní formu a po třetí v řade porazil 570 kuželek. Ať to padá i dál.

Zápis ze zápasu zde

Zpravodaj zde

 

    Naše béčko přivítalo doma družstvo z Dílů a rovněž toužilo zvítězit a připsat si dva body do tabulky. Béčko má trochu jiné starosti než áčko, snaží se totiž dotáhnout na vedoucí celek z Újezda a každé zaváhání by nás mohlo v konečném zůčtování mrzet. Nebyl to zrovna oslnivý výkon který jsme podali, 2426 poražených kuželek je asi nejslabším výkonem našeho družstva v sezoně. Soupeř však nechytli příležitost za pačesy a ještě slabším výkonem 2382 kuželek na nás nestačil. Historie se neptá na výkony, ale na vítěze a tím jsme byli a to je důležité a posunuje nás to dál za vysněným postupem do divize.

Zápis ze zápasu zde

Zpravodaj zde