Další domácí výhra a navíc v rekordu

V dalším kole třetí ligy jsme doma přivítali lídra tabulky z SKK Karlovy Vary. Po prohře v posledním kole na půdě Příbrami, jsme opět toužili bodovat a vzdálit se týmům na sestupových pozicích tabulky. Družstvo z Karlových Varů má však velkou kvalitu a nenosí svoji kůži na trh lacino. O to větší motivaci jsme před zápasem cítili.


    Do zápasu jsme vstoupili s dvojicí Pavel Sloup a Pepa Fišer ml. Pavel měl jako asi celé družstvo svůj den a svojí krásnou hrou 595 poražených kuželkek připisuje první bod pro družstvo a naděluje soupeří 66 kuželek.  Druhému jmenovanému Pepíkovi Fišerovi (554) se také dařilo a stav zápasu po dvou hráčích je 2:0. Druhou dvojicí nastupující na dráhu je Martin Provazník (537) a Jarda Otto. Souboj Martina Provazníka se svým soupeřem L. Martínkem, byl asi jediným vyrovnaným duelem ve kterém nebylo do posledního hodu jasné kdo zvítězí. Rozhodlo až špatné naražení hostujícího Martínka a další bod pro družstvo Dobřan bylo na světě. V souboji Jardy Otta a L. Urbana bylo vidět od prvního hodu, že Jarda má formu a jeho výkon 587 p.k. hovoří za vše. Stav 4:0. Kdyby nám někdo řekl, že s lídrem tabulky bude naší poslední dvojici stačit udržet více jak 150 kuželek pro další domácí vítězství, asi by jsme mu to nevěřili a vysmáli jsme se mu. Jenže to nebylo vše, protože i poslední dvojice Jirka Kodalík (571) a Honza Koubský (570) předvedli bezchybný výkon a dovedli naše družstvo k vítěznému závěru. Krásný zápas, super atmosféra, jak se říká "plný dům" , skvělé výkony, první nadělený kanár a nový rekord kuželny 3414 kuželek!!! Co více by jsme chtěli? Snad jen, aby nám forma vydržela i do dalších zápasů a urvali další body potřebné k setrvání ve třetí lize.

Zápis rekordního zápasu zde

Zpravodaj zde

Svým čtrnáctým kolem pokračoval i přebor PPLK a naše béčko hrálo v Holýšově s tamním béčkem. Po minulé výhře naši kluci měli opět touhu naplno bodovat a atakovat špičku tabulky. Zápas se vyvíjel od začátku velice vyrovnaně, ale my jsme byli nakonec ti šťastnější a připsali si další důležité dva body. Nejlepším hráčem našeho družstva byl už poněkolikáté Petr Kučera a svým výkonem 430 p.k. potvrdil že je momentálně nejlepším hráčem PPLK.

Zápis z utkání zde

Zpravodaj zde