Áčko i béčko vítězně

V osmnáctém kole třetí ligy jsme doma přivítali kuželkáře Slavoje Praha. Družstvo Slavoje okupuje už delší dobu poslední příčku v tabulce a boj o záchranu už zřejmě vzdali. Pro nás to znamenalo povinné vítězství a to bývá často těžký úkol.
        Zápas začal už skoro v tradiční dvojce. Pavel Sloup (556) a Pepa Fišer (565) zahráli velice dobře. Dokázali, že se jim doma daří a vybojovali pro naše družstvo první dva body. V druhé dvojici nastoupil Martin Provazník (559) a Jarda Otto (536). Bylo třeba zamakat, udržet vedení, ale soupeř nasadil do druhé dvojice nejlepšího hráče průměrové tabulky a Jarda Otto to s ním neměl jednoduché. Bylo vidět, že S. Březinovi naše kuželna sedí a nejlepším výkonem zápasu 589 p.k. Jardu porazil. V druhé dvojici hrající M. Provazník předvedl doma svůj nejlepší výkon, svého soupeře p. Řehánka porazil a připsal družstvu další důležitý bod. Stav zápasu 3:1 a zadákům Honzovi Koubskému (527) a Jirkovi Kodalíkovi (543) zbývá porazit oba soupeře a nebo udržet kuželky, což se povedlo a vítězství bylo doma.
          Zápas provázela nevídaná atmosféra, za kterou vděčíme našim mladým nadějím, dalším hráčům našeho družstva a hostům. Děkujeme.

Více fotek ve fotogalerii

V příštím kole 19.3.2011 doma přivítáme soupeře Kuželky Podbořany, což je soupeř velice kvalitní s ambicemi postoupit do druhé ligy.

Zápis ze zápasu zde

Zpravovaj zde

 

Osmnáctým kolem pokračoval i PPLK a naše béčko doma přivítalo družstvo TJ Kdyně B. V minulém kole jsme po krásném výkonu smolně prohráli se Sokolem Plzeň V. a bylo tedy třeba v tomto zápase bodovat. Soupeř podal velice slabý výkon a to nám k cestě za důležitými body pomohlo. Vítězství 12:4 a dva body do tabulky nám drží naději na postup.  Nejlepším hráčem zápasu se stal krásným výkonem Petr Kučera (450), dobrý výkon předvedli i J. Dvořák (430) a Aleš Sobotka (428).

 Více v zápisu