Třinácté kolo jsme sehráli ve Strakonicích

Již třináctým kolem pokračovala třetí liga a naše áčko jelo do Strakonic. Družstvo Příbrami nevlastní čtyřdráhovou kuželnu a proto svá mistrovská utkání odehrává právě ve Strakonicích. Tato kuželna proběhla rozsáhlou rekonstrukcí a hraje se na pěkné modré segmentové dráze. Na první pohled vše jak má být, ale kuželna patří mezi ty těžší a vylámali si na ní zuby už leckteří zkušení borci.
    Do zápasu jsme nastoupili s dvojicí Pepa Fišer ml. a Jirka Kodalík. Prvně jmenovaný zahrál se svým soupeřem velice vyrovnaný souboj a do posledního hodu nebylo jasné, kdo zvítězí. O svém vítězství rozhodl Pepa Fišer (522) až posledními dvěma hody, když se mu povedlo porazit dvě zbývající "pudlovky". Jirka Kodalík (516) narazil na soupeře ve skvělé formě a ten nedal Jirkovi šanci. Výkonem  562 poražených kuželek připsal bod pro svoje družstvo.
    V druhé naší dvojici nastoupil M. Provazník (507) a Jardo Otto. Ani jeden z dvojice svým výkonem neoslnil a také proto byl J. Otto po šedesáti hodech střídán Pavlem Sloupem (470). V tomto duelu šlo o důležitý bod a šanci bodovat v celém zápase. Střídání se ukázalo jako dobrý taktický tah a Pavel svůj zápas dotáhl do vítězného konce a připsal důležitý bod pro naše družstvo. Stav zápasu byl 2:2 a i když jsme už ztráceli hodně kuželek stále jsme měli šanci alespoň na remízu.
    V poslední dvojici nastoupil J. Koubský (511) a M. Vrabec (465), zvítězit se povedlo jen Honzovi a utkání končí 5:3 ve prospěch soupeře.

Ve čtrnáctém kole doma přivítáme lídra tabulky SKK Karlovy Vary a určitě nebudeme chtít svou kůži prodat lacino a rádi by jsme tohoto kvalitního soupeře potrápili. Utkání se hraje na naší kuželně Cinema Bowling 29.1.2011 od 14 hodin. Budeme se těšit na každého fanouška a přátele kuželkářského sportu. 

Zápis zde

Zpravodaj zde

Svým třináctým kolem pokračoval i krajský přebor, ve kterém si naše béčko doma poradilo s týmem Havlovic a připsalo si tak další důležité dva body do tabulky. Nejlepším hráčem domácích se stal výkonem 454 poražených kuželek Vojta Kořan.

Zápis zde